SX0B32.000F1010F30
Numer produktu DigiKey
5852-SX0B32.000F1010F30TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SX0B32.000F1010F30
Opis
CRYSTAL 32.0000MHz 10pF SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32 MHz ±10ppm Kryształy 10pF 100 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Pojemność obciążenia
10pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
32 MHz
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,047" (1,60mm x 1,20mm) (dł. x szer.)
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,014" (0,35mm)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm