EL240A5-24
Numer produktu DigiKey
CC2131-ND
Producent
Numer produktu producenta
EL240A5-24
Opis
SSR RELAY SPST-NO 5A 24-280V
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Półprzewodnikowe Przekaźnik ze sprzężeniem optycznym (fotoprzekaźnik) SPST-NO (1 Form A) Moduł
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
EL240A5-24 Modele
Kategoria
Napięcie - wejściowe
21 - 27V=
Prod.
Napięcie - obciążenia
24 V ~ 280 V
Seria
Prąd obciążenia
5 A
Opakowanie
Zbiorcze
Styl zakończenia
Szybkozłącze - 0,187"/0,250"
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-30°C - 80°C