ASR-SIM240D10ZW-LQ
Numer produktu DigiKey
2040-ASR-SIM240D10ZW-LQ-ND
Producent
Numer produktu producenta
ASR-SIM240D10ZW-LQ
Opis
SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V
Napięcie - wejściowe
4 - 32V=
Prod.
Napięcie - obciążenia
24 V ~ 280 V
Seria
Prąd obciążenia
10 A
Styl zakończenia
Szybkozłącze - 0,250" (6,3mm)
Temperatura robocza
-30°C - 80°C