CN240A24
Numer produktu DigiKey
CC1745-ND
Producent
Numer produktu producenta
CN240A24
Opis
SSR RELAY SPST-NO 2A 24-280V
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Półprzewodnikowe Przekaźnik ze sprzężeniem optycznym (fotoprzekaźnik) SPST-NO (1 Form A) 4-SIP
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CN240A24 Modele
Kategoria
Napięcie - wejściowe
15 - 30V=
Prod.
Napięcie - obciążenia
24 V ~ 280 V
Seria
Prąd obciążenia
2 A
Opakowanie
Zbiorcze
Styl zakończenia
Wtyk PC
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-20°C - 80°C