ASR-SMA240D2ZR
Numer produktu DigiKey
2040-ASR-SMA240D2ZR-ND
Producent
Numer produktu producenta
ASR-SMA240D2ZR
Opis
SSR RELAY SPST-NO 2A 24-280V
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Półprzewodnikowe Przekaźnik ze sprzężeniem optycznym (fotoprzekaźnik) SPST-NO (1 Form A) 4-SIP
Kategoria
Napięcie - wejściowe
24V=
Prod.
Napięcie - obciążenia
24 V ~ 280 V
Seria
Prąd obciążenia
2 A
Styl zakończenia
Wtyk PC
Temperatura robocza
-30°C - 80°C