SSPT7F-12.5PF20-R
Numer produktu DigiKey
728-1064-2-ND - Taśma i szpula (TR)
728-1064-1-ND - Taśma cięta (CT)
728-1064-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SSPT7F-12.5PF20-R
Opis
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32.768 kHz ±20ppm Kryształy 12,5pF 65 kOhms 4-SMD, odprowadzenie płaskie, 3 odprowadzenia
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
65 kOhms
Prod.
Tryb roboczy
Podstawowy
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Typ
kHz Kryształ (kamerton)
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (6,7x1,5)
Częstotliwość
32.768 kHz
Rozmiar / wymiar
0,264" x 0,059" (6,70mm x 1,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,055" (1,40mm)
Pojemność obciążenia
12,5pF