KE10.2100.109 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
KE10.2100.109
Numer produktu DigiKey
486-5476-ND
Producent
Numer produktu producenta
KE10.2100.109
Modele EDA/CAD
KE10.2100.109 Modele
Zakończenie
Szybkozłącze - 0,189" (4,8mm)
Wymiary wycięcia w tablicy
Prostokątne - 27,50mm x 52,50mm
Grubość tablicy
0,098" (2,50mm)
Prąd znamionowy - wejście urządzenia
10A
Napięcie znamionowe - wejście urządzenia
250V~