KE10.2100.107 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
KE10.2100.107
Numer produktu DigiKey
486-5477-ND
Producent
Numer produktu producenta
KE10.2100.107
Modele EDA/CAD
KE10.2100.107 Modele
Zakończenie
Szybkozłącze - 0,189" (4,8mm)
Wymiary wycięcia w tablicy
Prostokątne - 27,50mm x 52,50mm
Grubość tablicy
0,079" (2,00mm)
Prąd znamionowy - wejście urządzenia
10A
Napięcie znamionowe - wejście urządzenia
250V~