NSYTRV102BL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Schneider Electric
W magazynie: 0
Arkusz danych
Złącze kostki zaciskowej 2 Pozycje Przepust Niebieskie
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
NSYTRV102BL
Numer produktu DigiKey
4008-NSYTRV102BL-ND
Producent
Numer produktu producenta
NSYTRV102BL
Opis
SCREW TERMINAL, 2PTS, 10MM BLUE
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
NSYTRV102BL Modele
Kategoria
Prąd - IEC
57 A
Napięcie - IEC
1000V
Seria
Prąd - UL
65 A
Napięcie - UL
600V
Przekrój przewodu lub zakres - mm²
0,5-16mm²
Kolor
Niebieskie
Liczba poziomów
1
Zacisk - szerokość
10,2mm
Długość zdejmowania izolacji
10mm