NSYTRV102 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Schneider Electric
W magazynie: 0
Arkusz danych
Złącze kostki zaciskowej 2 Pozycje Przepust Szare
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
NSYTRV102
Numer produktu DigiKey
4008-NSYTRV102-ND
Producent
Numer produktu producenta
NSYTRV102
Opis
SCREW TERMINAL, 2PTS, 10MM GREY
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
NSYTRV102 Modele
Kategoria
Prąd - IEC
57 A
Producent
Schneider Electric
Napięcie - IEC
1000V
Seria
Prąd - UL
65 A
Opakowanie
Skrzynka
Napięcie - UL
600V
Status części
Aktywny
Przekrój przewodu lub zakres - mm²
0,5-16mm²
Typ
Przepust
Kolor
Szare
Liczba pozycji
2
Materiał -izolacja
Poliamid (PA66), nylon 6/6
Liczba poziomów
1
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Zacisk - szerokość
10,2mm
Długość zdejmowania izolacji
10mm