LC1G225EHEA
Numer produktu DigiKey
4008-LC1G225EHEA-ND
Producent
Numer produktu producenta
LC1G225EHEA
Opis
CONTACTORTESYSGIGA225 3P ADV48-1
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Stycznik SPST-NO (3 Form A) 225 A Cewka Montaż na podstawie montażowej
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LC1G225EHEA Modele
Kategoria
Prąd znamionowy styku
225 A
Producent
Schneider Electric
Napięcie przełączania
1000V~ (maks.)
Seria
Funkcje
Styki pomocnicze
Opakowanie
Skrzynka
Styl zakończenia
Końcówka sprężynowa
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-25°C - 60°C