LC1G225KUEN
Numer produktu DigiKey
4008-LC1G225KUEN-ND
Producent
Numer produktu producenta
LC1G225KUEN
Szczegółowy opis
Stycznik SPST-NO (3 Form A) 225 A 100 - 250V~/= Cewka Montaż na podstawie montażowej
Modele EDA/CAD
LC1G225KUEN Modele
Kategoria
Prąd znamionowy styku
225 A
Napięcie przełączania
1000VAC, 460VDC - Max
Styl zakończenia
Złącze kwadratowe oczkowe
Temperatura robocza
-40°C - 70°C
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Czas pracy
70 ms
Napięcie cewki
100 - 250V~/=