BSH1404P12F1P
Numer produktu DigiKey
4008-BSH1404P12F1P-ND
Producent
Numer produktu producenta
BSH1404P12F1P
Opis
MOTOR 140 IP40 KEYED ABS BRK STR
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Silnik prądu zmiennego Serwosilnik 4000obr./min 5kW 480V~
Kategoria
Moment obrotowy - znamionowy (oz-in / mNm)
2691 / 19000
Producent
Schneider Electric
Moc - znamionowa
5kW
Seria
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 5,512" x 5,512" (140,00mm x 140,00mm)
Opakowanie
Skrzynka
Średnica - wału
0,945" (24,00mm)
Status części
Aktywny
Długość - wału i łożyska
1,969" (50,00mm)
Typ
Silnik prądu zmiennego
Rozstaw otworów mocujących
5,118" (130,00mm)
Funkcja
Serwosilnik
Styl zakończenia
Złącze
Napięcie - znamionowe
480V~