LXM32MD30M2
Numer produktu DigiKey
4008-LXM32MD30M2-ND
Producent
Numer produktu producenta
LXM32MD30M2
Opis
LXM32 MODULAR 30A RMS PEAK 1PH 2
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Serwomechanizm prądu zmiennego 85 - 132V~ Zasilanie 10A 100 - 120V Obciążenie
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LXM32MD30M2 Modele
Kategoria
Liczba silników
1
Producent
Schneider Electric
Napięcie - obciążenia
100 - 120V
Seria
Prąd - wyjściowy
10A
Opakowanie
Skrzynka
Napięcie - zasilania
85 - 132V~
Status części
Aktywny
Interfejs
RS-485
Typ
Moduł
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Typ silnika
Silnik prądu zmiennego
Temperatura robocza
0°C - 50°C