BMH1903P21A2A
Numer produktu DigiKey
4008-BMH1903P21A2A-ND
Producent
Numer produktu producenta
BMH1903P21A2A
Opis
MOTOR 190MM IP65 NOKEY ENC SINGL
Szczegółowy opis
Silnik prądu zmiennego Serwosilnik 3500obr./min 7,75kW 480V~
Modele EDA/CAD
BMH1903P21A2A Modele
Kategoria
obr./min
3500obr./min
5240 / 37000
Seria
Moc - znamionowa
7,75kW
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 7,480" x 7,480" (190,00mm x 190,00mm)
Średnica - wału
1,500" (38,10mm)
Długość - wału i łożyska
3,150" (80,00mm)
Rozstaw otworów mocujących
7,087" (180,00mm)
Napięcie - znamionowe
480V~