BMH1901P31A2A
Numer produktu DigiKey
4008-BMH1901P31A2A-ND
Producent
Numer produktu producenta
BMH1901P31A2A
Opis
MOTOR 190MM IP65 KEY ENC SINGLE1
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Silnik prądu zmiennego Serwosilnik 4000obr./min 5,18kW 480V~
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BMH1901P31A2A Modele
Kategoria
Moment obrotowy - znamionowy (oz-in / mNm)
2605,6 / 18400
Producent
Schneider Electric
Moc - znamionowa
5,18kW
Seria
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 7,480" x 7,480" (190,00mm x 190,00mm)
Opakowanie
Skrzynka
Średnica - wału
1,500" (38,10mm)
Status części
Aktywny
Długość - wału i łożyska
3,150" (80,00mm)
Typ
Silnik prądu zmiennego
Rozstaw otworów mocujących
7,087" (180,00mm)
Funkcja
Serwosilnik
Styl zakończenia
Złącze
Napięcie - znamionowe
480V~