BMH1402P06A2A
Numer produktu DigiKey
4008-BMH1402P06A2A-ND
Producent
Numer produktu producenta
BMH1402P06A2A
Opis
MOTOR 140MM IEC 18,5NM IP54 3600
Szczegółowy opis
Silnik prądu zmiennego Serwosilnik 4000obr./min 3,5kW 480V~
Modele EDA/CAD
BMH1402P06A2A Modele
Kategoria
obr./min
4000obr./min
1728 / 12200
Seria
Moc - znamionowa
3,5kW
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 5,512" x 5,512" (140,00mm x 140,00mm)
Średnica - wału
0,945" (24,00mm)
Długość - wału i łożyska
1,969" (50,00mm)
Rozstaw otworów mocujących
5,118" (130,00mm)
Napięcie - znamionowe
480V~