BMH1401P36A2A
Numer produktu DigiKey
4008-BMH1401P36A2A-ND
Producent
Numer produktu producenta
BMH1401P36A2A
Opis
MOTOR 140MM IP65 KEY ENC SINGLE1
Szczegółowy opis
Silnik prądu zmiennego Serwosilnik 4000obr./min 2,4kW 480V~
Modele EDA/CAD
BMH1401P36A2A Modele
Kategoria
Moment obrotowy - znamionowy (oz-in / mNm)
1090 / 7700
Moc - znamionowa
2,4kW
Seria
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 5,512" x 5,512" (140,00mm x 140,00mm)
Średnica - wału
0,945" (24,00mm)
Długość - wału i łożyska
1,969" (50,00mm)
Rozstaw otworów mocujących
5,118" (130,00mm)
Funkcja
Serwosilnik
Styl zakończenia
Złącze
Napięcie - znamionowe
480V~