BMH1003T36F1A
Numer produktu DigiKey
4008-BMH1003T36F1A-ND
Producent
Numer produktu producenta
BMH1003T36F1A
Opis
MTR 100MM IP65 KEY ENC SINGLE16
Szczegółowy opis
Silnik prądu zmiennego Serwosilnik 6000obr./min 240V~
Modele EDA/CAD
BMH1003T36F1A Modele
Kategoria
Moment obrotowy - znamionowy (oz-in / mNm)
793 / 5600
Moc - znamionowa
1.45kW
Seria
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 3,937" x 3,937" (100,00mm x 100,00mm)
Średnica - wału
0,750" (19,05mm)
Długość - wału i łożyska
1,570" (39,88mm)
Rozstaw otworów mocujących
3,740" (95,00mm)
Napięcie - znamionowe
240V~