BMH1003P36A1A
Numer produktu DigiKey
4008-BMH1003P36A1A-ND
Producent
Numer produktu producenta
BMH1003P36A1A
Opis
MOTOR 100MM IP65 KEY ENC SINGLE1
Szczegółowy opis
Silnik prądu zmiennego Serwosilnik 6000obr./min 2,7kW 480V~
Modele EDA/CAD
BMH1003P36A1A Modele
Kategoria
Moment obrotowy - znamionowy (oz-in / mNm)
878 / 6200
Moc - znamionowa
2,7kW
Seria
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 3,937" x 3,937" (100,00mm x 100,00mm)
Średnica - wału
0,750" (19,05mm)
Długość - wału i łożyska
1,570" (39,88mm)
Rozstaw otworów mocujących
3,740" (95,00mm)
Napięcie - znamionowe
480V~