BMH1001T02F2A
Numer produktu DigiKey
4008-BMH1001T02F2A-ND
Producent
Numer produktu producenta
BMH1001T02F2A
Opis
MTR 100MM IP54 NOKEY ENC MULT128
Szczegółowy opis
Silnik prądu zmiennego Serwosilnik 6000obr./min 900W 240V~
Modele EDA/CAD
BMH1001T02F2A Modele
Kategoria
Moment obrotowy - znamionowy (oz-in / mNm)
467,3 / 3300
Moc - znamionowa
900W
Seria
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 3,937" x 3,937" (100,00mm x 100,00mm)
Średnica - wału
0,748" (19,00mm)
Długość - wału i łożyska
1,575" (40,00mm)
Rozstaw otworów mocujących
3,740" (95,00mm)
Napięcie - znamionowe
240V~