BMH1001P26F1A
Numer produktu DigiKey
4008-BMH1001P26F1A-ND
Producent
Numer produktu producenta
BMH1001P26F1A
Opis
MTR 100MM IP65 NOKEY ENC SGL16 S
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Silnik prądu zmiennego Serwosilnik 6000obr./min 1,3kW 480V~
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BMH1001P26F1A Modele
Kategoria
Moment obrotowy - znamionowy (oz-in / mNm)
439 / 3100
Producent
Schneider Electric
Moc - znamionowa
1,3kW
Seria
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 3,937" x 3,937" (100,00mm x 100,00mm)
Opakowanie
Skrzynka
Średnica - wału
0,750" (19,05mm)
Status części
Aktywny
Długość - wału i łożyska
1,570" (39,88mm)
Typ
Silnik prądu zmiennego
Rozstaw otworów mocujących
3,740" (95,00mm)
Funkcja
Serwosilnik
Styl zakończenia
Złącze
Napięcie - znamionowe
480V~