BMH0701T27A2A
Numer produktu DigiKey
4008-BMH0701T27A2A-ND
Producent
Numer produktu producenta
BMH0701T27A2A
Opis
MOTOR 70MM IP65 NOKEY ENC MULTI1
Szczegółowy opis
Silnik prądu zmiennego Serwosilnik 8000obr./min 450W 240V~
Modele EDA/CAD
BMH0701T27A2A Modele
Kategoria
obr./min
8000obr./min
191,2 / 1350
Seria
Moc - znamionowa
450W
Rozmiar / wymiar
Square - 2.760" x 2.760" (70.10mm x 70.10mm)
Średnica - wału
0,430" (10,92mm)
Długość - wału i łożyska
0,910" (23,11mm)
Rozstaw otworów mocujących
2,360" (59,94mm)
Napięcie - znamionowe
240V~