BMH0701P26F2A
Numer produktu DigiKey
4008-BMH0701P26F2A-ND
Producent
Numer produktu producenta
BMH0701P26F2A
Opis
MTR 70MM IP65 NOKEY ENC SINGLE16
Szczegółowy opis
Silnik prądu zmiennego Serwosilnik 8000obr./min 700W 480V~
Modele EDA/CAD
BMH0701P26F2A Modele
Kategoria
Moment obrotowy - znamionowy (oz-in / mNm)
184 / 1,300
Moc - znamionowa
700W
Seria
Rozmiar / wymiar
Square - 2.760" x 2.760" (70.10mm x 70.10mm)
Średnica - wału
0,430" (10,92mm)
Długość - wału i łożyska
0,910" (23,11mm)
Rozstaw otworów mocujących
2,360" (59,94mm)
Funkcja
Serwosilnik
Styl zakończenia
Złącze
Napięcie - znamionowe
480V~