ATS22D88S6U
Numer produktu DigiKey
4008-ATS22D88S6U-ND
Producent
Numer produktu producenta
ATS22D88S6U
Opis
SOFT STARTER-ATS22-CONTROL110V-P
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Płynny rozruch / zatrzymanie Zasilanie 88A Obciążenie
Modele EDA/CAD
ATS22D88S6U Modele
Napięcie - obciążenia
208 ~ 600V
Seria
Prąd - wyjściowy
88A
Moc - obciążenie
55927 W
Status części
Ostatnio kupiono
Napięcie - zasilania
177V ~ 660V
Interfejs
RS-485, Serial
Temperatura robocza
-10°C - 60°C