LC1D115F7
Numer produktu DigiKey
4008-LC1D115F7-ND
Producent
Numer produktu producenta
LC1D115F7
Opis
CONTACTOR TESYSDECA 115A 3P 110V
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Stycznik SPST-NO (3 Form A) 115 A 110V~ Cewka Podstawa montażowa, szyna DIN
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LC1D115F7 Modele
Kategoria
Napięcie przełączania
1000V~, 300V= (maks.)
Producent
Schneider Electric
Funkcje
Styki pomocnicze, dioda
Seria
Styl zakończenia
Zacisk główkowy
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-40°C - 70°C
Status części
Nieaktualne
Napięcie wymuszenia działania
88V~
Typ mocowania
Podstawa montażowa, szyna DIN
Napięcie wymuszenia zwolnienia
33V~
Napięcie cewki
110V~
Czas pracy
50 ms
Forma styku
SPST-NO (3 Form A)
Czas zwalniania
20 ms
Prąd znamionowy styku
115 A