Ilustracja dla TFM-110-32-H-D-LC jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TFM-110-32-H-D-LC
Numer produktu DigiKey
612-TFM-110-32-H-D-LC-ND
Producent
Numer produktu producenta
TFM-110-32-H-D-LC
Opis
HIGH-RELIABILITY TIGER EYE TERMI
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Montaż powierzchniowy 20 pozycja 0,050" (1,27mm)
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,139" (3,53mm)
Prod.
Wysokość izolacji
0,435" (11,05mm)
Seria
Typ kształt
Pătrat
Opakowanie
Rurka
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Status części
Aktywny
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
30,0µin (0,76µm)
Typ złącza
Wykończenie styku - bolec
Złoto
Typ styku
Wtyk męski
Materiał styku
Brąz fosforowy
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał izolacji
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP)
Liczba pozycji
Funkcje
Blokada płytki
Liczba rzędów
2
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Kolor izolacji
Czarne
Styl
Prąd znamionowy (A)
3,2A na styk
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Napięcie znamionowe
250V~