SS5-50-3.00-L-D-K-TR
Numer produktu DigiKey
SAM15085TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SAM15085CT-ND - Taśma cięta (CT)
SAM15085DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SS5-50-3.00-L-D-K-TR
Opis
CONN SOCKET 100POS SMD GOLD
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 Pozycyjny Złącze Gniazdo, styki na osłonie zewnętrznej Montaż powierzchniowy Złoto
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SS5-50-3.00-L-D-K-TR Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Liczba rzędów
2
Producent
Samtec Inc.
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Seria
Funkcje
Montaż nasadowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Wykończenie styku
Złoto
Status części
Aktywny
Grubość wykończenia styku
10,0µin (0,25µm)
Typ złącza
Gniazdo, styki na osłonie zewnętrznej
Wysokości stosu z matami
4mm, 4,5mm, 5,5mm
Liczba pozycji
100
Wysokość nad płytką
0,112" (2,85mm)
Raster
0,020" (0,50mm)