ST5-50-1.00-L-D-P-TR
Numer produktu DigiKey
SAM14645TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SAM14645CT-ND - Taśma cięta (CT)
SAM14645DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ST5-50-1.00-L-D-P-TR
Opis
CONN HDR 100POS SMD GOLD
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 Pozycyjny Złącze Listwa, styki na listwie centralnej Montaż powierzchniowy Złoto
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ST5-50-1.00-L-D-P-TR Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Liczba rzędów
2
Producent
Samtec Inc.
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Seria
Funkcje
Montaż nasadowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Wykończenie styku
Złoto
Status części
Aktywny
Grubość wykończenia styku
10,0µin (0,25µm)
Typ złącza
Listwa, styki na listwie centralnej
Wysokości stosu z matami
4mm, 4,5mm
Liczba pozycji
100
Wysokość nad płytką
0,121" (3,07mm)
Raster
0,020" (0,50mm)