SEAM8-40-S05.0-S-10-3
Numer produktu DigiKey
612-SEAM8-40-S05.0-S-10-3-ND
Producent
Numer produktu producenta
SEAM8-40-S05.0-S-10-3
Opis
CONN TERMINAL HS HD ARRAY
Szczegółowy opis
400 Pozycyjny Złącze Matryca wysokiej gęstości, męska Montaż powierzchniowy Złoto
Modele EDA/CAD
SEAM8-40-S05.0-S-10-3 Modele
Funkcje
Prowadnica płytki
Opakowanie
Listwa
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Typ złącza
Matryca wysokiej gęstości, męska
Wysokości stosu z matami
10mm
Liczba pozycji
400
Wysokość nad płytką
0,297" (7,54mm)
Raster
0,031" (0,80mm)