SEAF8-40-05.0-S-10-3
Numer produktu DigiKey
612-SEAF8-40-05.0-S-10-3TR-ND - Taśma i szpula (TR)
612-SEAF8-40-05.0-S-10-3CT-ND - Taśma cięta (CT)
612-SEAF8-40-05.0-S-10-3DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SEAF8-40-05.0-S-10-3
Opis
CONN HD ARRAY RCPT .8MM 10X40POS
Szczegółowy opis
400 Pozycyjny Złącze Matryca wysokiej gęstości, żeńska Montaż powierzchniowy Złoto
Modele EDA/CAD
SEAF8-40-05.0-S-10-3 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Liczba rzędów
10
Producent
Samtec Inc.
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Seria
Funkcje
Prowadnica płytki
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Wykończenie styku
Złoto
Status części
Aktywny
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Typ złącza
Matryca wysokiej gęstości, żeńska
Wysokości stosu z matami
7mm, 10mm
Liczba pozycji
400
Wysokość nad płytką
0,180" (4,57mm)
Raster
0,031" (0,80mm)