SEAM-50-03.5-S-10-2-A-K-TR
SEAM-50-03.5-S-10-2-A-K-TR
SEARAY
SEAM-50-03.5-S-10-2-A-K-TR
Numer produktu DigiKey
SAM15451TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SAM15451CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
SEAM-50-03.5-S-10-2-A-K-TR
Opis
CONN HD ARRAY PLUG 500P SMD GOLD
Szczegółowy opis
500 Pozycyjny Złącze Matryca wysokiej gęstości, męska Montaż powierzchniowy Złoto
Modele EDA/CAD
SEAM-50-03.5-S-10-2-A-K-TR Modele
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Typ złącza
Matryca wysokiej gęstości, męska
Wysokości stosu z matami
8,5mm, 9,5mm, 10mm, 11mm
Liczba pozycji
500
Wysokość nad płytką
0,240" (6,10mm)
Raster
0,050" (1,27mm)