SEAF-50-05.0-S-10-2-A-K-TR
SEARAY
SEAF-50-05.0-S-10-2-A-K-TR
Numer produktu DigiKey
SAM8013TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SAM8013CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
SEAF-50-05.0-S-10-2-A-K-TR
Opis
CONN HD ARRAY RCPT 500P SMD GOLD
Szczegółowy opis
500 Pozycyjny Złącze Matryca wysokiej gęstości, żeńska Montaż powierzchniowy Złoto
Modele EDA/CAD
SEAF-50-05.0-S-10-2-A-K-TR Modele
Liczba rzędów
10
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Wysokości stosu z matami
7mm, 8mm, 8,5mm, 11,5mm, 12mm, 14mm, 16mm, 18mm
Liczba pozycji
500
Wysokość nad płytką
0,199" (5,05mm)
Raster
0,050" (1,27mm)