SEAM-50-02.0-L-06-2-A-GP-K-TR
SEAM-50-02.0-L-06-2-A-GP-K-TR
SEARAY
SEAM-50-02.0-L-06-2-A-GP-K-TR
Numer produktu DigiKey
SAM14470TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SAM14470CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
SEAM-50-02.0-L-06-2-A-GP-K-TR
Opis
CONN HD ARRAY PLUG 300P SMD GOLD
Szczegółowy opis
300 Pozycyjny Złącze Matryca wysokiej gęstości, męska Montaż powierzchniowy Złoto
Modele EDA/CAD
SEAM-50-02.0-L-06-2-A-GP-K-TR Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Liczba rzędów
6
Producent
Samtec Inc.
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Seria
Funkcje
Prowadnica płytki, kołnierz połączeniowy, montaż nasadowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Wykończenie styku
Złoto
Status części
Aktywny
Grubość wykończenia styku
10,0µin (0,25µm)
Typ złącza
Matryca wysokiej gęstości, męska
Wysokości stosu z matami
7mm, 8mm, 8,5mm, 9,5mm
Liczba pozycji
300
Wysokość nad płytką
0,181" (4,60mm)
Raster
0,050" (1,27mm)