SEAF-50-06.0-L-06-2-A-K-TR
Numer produktu DigiKey
SAM15057TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SAM15057CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
SEAF-50-06.0-L-06-2-A-K-TR
Opis
CONN HD ARRAY RCPT 300P SMD GOLD
Szczegółowy opis
300 Pozycyjny Złącze Matryca wysokiej gęstości, żeńska Montaż powierzchniowy Złoto
Modele EDA/CAD
SEAF-50-06.0-L-06-2-A-K-TR Modele
Liczba rzędów
6
Grubość wykończenia styku
10,0µin (0,25µm)
Wysokości stosu z matami
8mm, 9mm, 9,5mm, 12,5mm, 13mm, 15mm, 17mm, 19mm
Liczba pozycji
300
Wysokość nad płytką
0,238" (6,05mm)
Raster
0,050" (1,27mm)