SEAF-50-06.5-S-10-2-A-K-TR | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | SEAF-50-06.5-S-10-2-A-K-TR |
Opis | CONN HD ARRAY RCPT 500P SMD GOLD |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | SEAF-50-06.5-S-10-2-A-K-TR Modele |
Kategoria | Liczba rzędów 10 |
Producent Samtec Inc. | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Seria | Funkcje Prowadnica płytki, montaż nasadowy |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) | Wykończenie styku Złoto |
Status części Aktywny | Grubość wykończenia styku 30,0µin (0,76µm) |
Typ złącza Matryca wysokiej gęstości, żeńska | Wysokości stosu z matami 8,5mm, 9,5mm, 10mm, 13mm, 13,5mm, 15,5mm, 17,5mm, 19,5mm |
Liczba pozycji 500 | Wysokość nad płytką 0,258" (6,55mm) |
Raster 0,050" (1,27mm) | Bazowy numer produktu |