QSH-020-01-H-D-DP-A-K
Numer produktu DigiKey
QSH-020-01-H-D-DP-A-K-ND
Producent
Numer produktu producenta
QSH-020-01-H-D-DP-A-K
8 tygodnie
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
QSH-020-01-H-D-DP-A-K Modele
Opakowanie
Taca
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Wysokości stosu z matami
5mm, 8mm, 11mm, 14mm, 16mm, 19mm, 25mm
Wysokość nad płytką
0,128" (3,25mm)
Raster
0,020" (0,50mm)