QSH-020-01-H-D-DP-A-K-TR
Numer produktu DigiKey
612-QSH-020-01-H-D-DP-A-K-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
612-QSH-020-01-H-D-DP-A-K-TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
612-QSH-020-01-H-D-DP-A-K-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
QSH-020-01-H-D-DP-A-K-TR
Opis
CONN DIFF ARRAY RCP 40P SMD GOLD
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
40 Pozycyjny Złącze Układ par przewodów różnicowych, żeńskie Montaż powierzchniowy Złoto
Modele EDA/CAD
QSH-020-01-H-D-DP-A-K-TR Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Liczba rzędów
2
Producent
Samtec Inc.
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Seria
Funkcje
Magistrala (płaszczyzna) uziemiająca, montaż nasadowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Wykończenie styku
Złoto
Status części
Aktywny
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Typ złącza
Układ par przewodów różnicowych, żeńskie
Wysokości stosu z matami
5mm, 8mm, 11mm, 14mm, 16mm, 19mm, 25mm
Liczba pozycji
40
Wysokość nad płytką
0,128" (3,25mm)
Raster
0,020" (0,50mm)