QSH-020-01-H-D-DP-A-K-TR
Numer produktu DigiKey
612-QSH-020-01-H-D-DP-A-K-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
612-QSH-020-01-H-D-DP-A-K-TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
612-QSH-020-01-H-D-DP-A-K-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
QSH-020-01-H-D-DP-A-K-TR
8 tygodnie
Modele EDA/CAD
QSH-020-01-H-D-DP-A-K-TR Modele
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Wysokości stosu z matami
5mm, 8mm, 11mm, 14mm, 16mm, 19mm, 25mm
Wysokość nad płytką
0,128" (3,25mm)
Raster
0,020" (0,50mm)