MEC5-050-01-L-DV-W1-K-TR
MEC5-050-01-L-DV-W1-K-TR
MEC5-050-01-L-DV-W1-K-TR
Numer produktu DigiKey
SAM15099TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SAM15099CT-ND - Taśma cięta (CT)
SAM15099DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MEC5-050-01-L-DV-W1-K-TR
Opis
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.020
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 pozycja Żeńskie Złącze Nieokreślone - podwójna krawędź Złoto 0,020" (0,50mm) Czarne
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MEC5-050-01-L-DV-W1-K-TR Modele
Kategoria
Odczyt
Dwie wartości
Producent
Samtec Inc.
Funkcje
Montaż nasadowy, zatrzymanie lutu
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zakończenie
Lutowany
Status części
Aktywny
Materiał styku
Stop miedzi
Typ karty
Nieokreślone - podwójna krawędź
Wykończenie styku
Złoto
Płeć
Żeńskie
Grubość wykończenia styku
10,0µin (0,25µm)
Liczba pozycji/przęsło/rząd
50
Kolor
Czarne
Liczba pozycji
100
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Grubość karty
0,062" (1,57mm)
Materiał -izolacja
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP)
Liczba rzędów
2
Bazowy numer produktu
Raster
0,020" (0,50mm)