TS63Y103KR10
Numer produktu DigiKey
TS63Y-10KTR-ND - Taśma i szpula (TR)
TS63Y-10KCT-ND - Taśma cięta (CT)
TS63Y-10KDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TS63Y103KR10
Opis
TRIMMER 10K OHM 0.25W GW TOP ADJ
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 kOhms 0,25W, 1/4W Gull Wing Montaż powierzchniowy Potencjometr dostrojczy Cermet 15.0 Obrót Regulacja górna
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TS63Y103KR10 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Producent
Vishay Sfernice
Liczba obrotów
15.0
Seria
Typ regulacji
Regulacja górna
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Materiał rezystancyjny
Cermet
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezystancja
10 kOhms
Styl zakończenia
Gull Wing
Moc (W)
0,25W, 1/4W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,270" x 0,197" (6,85mm x 5,00mm)
Tolerancja
±10%