ERM5-020-05.0-L-DV-K-TR
Numer produktu DigiKey
SAM13657TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SAM13657CT-ND - Taśma cięta (CT)
SAM13657DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERM5-020-05.0-L-DV-K-TR
Opis
CONN HDR 40POS SMD GOLD
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ERM5-020-05.0-L-DV-K-TR Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Wysokości stosu z matami
10mm, 12mm
Wysokość nad płytką
0,309" (7,85mm)
Raster
0,020" (0,50mm)