ERF5-020-07.0-L-DV-K-TR
Numer produktu DigiKey
SAM13495TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SAM13495CT-ND - Taśma cięta (CT)
SAM13495DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERF5-020-07.0-L-DV-K-TR
Opis
CONN SOCKET 40POS SMD GOLD
Szczegółowy opis
40 Pozycyjny Złącze Gniazdo, styki na listwie centralnej Montaż powierzchniowy Złoto
Modele EDA/CAD
ERF5-020-07.0-L-DV-K-TR Modele
Funkcje
Prowadnica płytki, montaż nasadowy
Wysokości stosu z matami
9mm, 11mm, 12mm
Liczba pozycji
40
Wysokość nad płytką
0,272" (6,90mm)
Raster
0,020" (0,50mm)