ERM5-020-04.0-S-DV-K-TR jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Samtec Inc.
W magazynie: 78
Arkusz danych
Similar
Samtec Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
40 Pozycyjny Złącze Listwa złączy, styki na osłonie zewnętrznej Montaż powierzchniowy Złoto
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ERM5-020-04.0-S-DV-K-TR
Numer produktu DigiKey
ERM5-020-04.0-S-DV-K-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ERM5-020-04.0-S-DV-K-TR
Opis
CONN HDR 40POS SMD GOLD
Modele EDA/CAD
ERM5-020-04.0-S-DV-K-TR Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Wysokości stosu z matami
9mm, 11mm
Wysokość nad płytką
0,270" (6,85mm)
Raster
0,020" (0,50mm)