ERM5-020-04.0-L-DV-P-TR jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Samtec Inc.
W magazynie: 78
Arkusz danych
Similar
Samtec Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
40 Pozycyjny Złącze Listwa złączy, styki na osłonie zewnętrznej Montaż powierzchniowy Złoto
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ERM5-020-04.0-L-DV-P-TR
Numer produktu DigiKey
612-ERM5-020-04.0-L-DV-P-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ERM5-020-04.0-L-DV-P-TR
Opis
0.50 MM EDGE RATE RUGGED HIGH SP
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Wysokości stosu z matami
9mm, 11mm
Wysokość nad płytką
0,270" (6,85mm)
Raster
0,020" (0,50mm)