ERF8-013-05.0-L-DV-L-K-TR
ERF8-013-05.0-L-DV-L-K-TR
ERF8-013-05.0-L-DV-L-K-TR
Numer produktu DigiKey
SAM13539TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SAM13539CT-ND - Taśma cięta (CT)
SAM13539DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERF8-013-05.0-L-DV-L-K-TR
Opis
CONN SOCKET 26POS SMD GOLD
Szczegółowy opis
26 Pozycyjny Złącze Gniazdo, styki na osłonie zewnętrznej Montaż powierzchniowy Złoto
Modele EDA/CAD
ERF8-013-05.0-L-DV-L-K-TR Modele
Funkcje
Prowadnica płytki, zatrzaski, montaż nasadowy
Grubość wykończenia styku
10,0µin (0,25µm)
Wysokości stosu z matami
7mm, 10mm, 13mm, 14mm, 20mm
Liczba pozycji
26
Wysokość nad płytką
0,210" (5,33mm)
Raster
0,031" (0,80mm)