ERDP-013-12.00-TBR-TBL-7-D
Numer produktu DigiKey
612-ERDP-013-12.00-TBR-TBL-7-D-ND
Producent
Numer produktu producenta
ERDP-013-12.00-TBR-TBL-7-D
Opis
CBL ASSM M-M 26POS 12" HDR
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
26 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Wtyczka na wtyczkę 1,00' (304,80mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ERDP-013-12.00-TBR-TBL-7-D Modele
Kategoria
Raster - kabla
0,016" (0,40mm)
Producent
Samtec Inc.
Długość
1,00' (304,80mm)
Seria
Kolor
Niebieskie, taśma
Opakowanie
Zbiorcze
Ekranowanie
Nieekranowane
Status części
Aktywny
Zakończenie kabla
IDC
Typ złącza
Wtyczka na wtyczkę
Wykończenie styku
Złoto
Liczba pozycji
26
Grubość wykończenia styku
50,0µin (1,27µm)
Liczba rzędów
2
Bazowy numer produktu
Raster - złącza
0,031" (0,80mm)