ERCD-040-06.00-TEU-TED-1-D
Numer produktu DigiKey
612-ERCD-040-06.00-TEU-TED-1-D-ND
Producent
Numer produktu producenta
ERCD-040-06.00-TEU-TED-1-D
Opis
CBL ASSEM M-M 80POS 6" HDR
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
80 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Krawędź karty - krawędź karty, odwrócone 0,500' (152,40mm, 6,00")
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ERCD-040-06.00-TEU-TED-1-D Modele
Kategoria
Raster - kabla
0,016" (0,40mm)
Producent
Samtec Inc.
Długość
0,500' (152,40mm, 6,00")
Seria
Kolor
Niebieskie, taśma
Opakowanie
Zbiorcze
Ekranowanie
Nieekranowane
Status części
Aktywny
Zakończenie kabla
IDC
Typ złącza
Krawędź karty - krawędź karty, odwrócone
Wykończenie styku
Złoto
Liczba pozycji
80
Grubość wykończenia styku
50,0µin (1,27µm)
Liczba rzędów
2
Bazowy numer produktu
Raster - złącza
0,031" (0,80mm)