SI-B8V342560WW
Numer produktu DigiKey
1510-1326-ND
Producent
Numer produktu producenta
SI-B8V342560WW
Opis
LED MOD F562A G2 LNR STRP 3000K
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Oświetlenie LED COB zespoły moduły Moduł LED LT-F562A_G2 Białe, ciepłe Liniowa listwa oświetleniowa
Kategoria
Temperatura - próby
50°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
24,8V
Seria
Lumeny/wat przy prądzie - próba
138lm/W
Opakowanie
Taca
Prąd - maks.
1,62A
Kąt widzenia
115°
Kolor
Białe, ciepłe
Funkcje
Ze złączem
CCT (K)
4-etapowa elipsa MacAdama 3000K
Rozmiar / wymiar
560,00mm x 18,00mm (dł. x szer.)
Konfiguracja
Liniowa listwa oświetleniowa
Wysokość
3,80mm
Strumień świetlny przy prądzie/temperaturze
4605lm (typ.)
Typ soczewki
Płaski
Prąd - próby
1,35A