Ilustracja dla SI-B8V251560WW jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SI-B8V251560WW
Numer produktu DigiKey
1510-SI-B8V251560WW-ND
Producent
Numer produktu producenta
SI-B8V251560WW
Opis
LED MOD M INFLUX LNR STRP 3000K
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Oświetlenie LED COB zespoły moduły Moduł LED M inFlux Białe, ciepłe Liniowa listwa oświetleniowa
Kategoria
Temperatura - próby
65°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
23V
Seria
Lumeny/wat przy prądzie - próba
167lm/W
Opakowanie
Taca
Prąd - maks.
2,8A
Kąt widzenia
118°
Rozmiar / wymiar
560,00mm x 18,00mm (dł. x szer.)
CCT (K)
3000K
Wysokość
5,50mm
Konfiguracja
Liniowa listwa oświetleniowa
Typ soczewki
Płaski
Strumień świetlny przy prądzie/temperaturze
4300lm (typ.)
Bazowy numer produktu
Prąd - próby
1,12A